tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Danışmanlık Hizmeti

Boran Çeri sahip olduğu 13 yıllık deneyim ve Piyade Sistemleri Uzmanlığı ile sizler için danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.
Sahip olduğumuz tecrübe ile Askeri Teknik Tekstil Ürünleri konusunda sizlere şu hizmetleri sağlıyoruz;
• Tasarım: İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun, ergonomik, fonksiyonel ürünler tasarlıyoruz.
• Malzeme: Sizin için en uygun, dayanıklı, hafif, konforlu ve performanslı malzemeleri seçerek malzemelerin test edilmesi ve standartlara uygunluğu konusunda size destek oluyoruz.
• Geliştirme: Yeni ve inovatif ürünler geliştiriyoruz. Bu ürünleri hem mevcut hem de gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlıyoruz. Ayrıca, geliştirdiğimiz ürünlerin prototip üretimi, test edilmesi ve iyileştirilmesi konusunda da size yardımcı oluyoruz.
• Özelleştirme: Müşterilerimiz için mevcut ürünleri özelleştiriyoruz. Bu sayede, ürünlerin isteklerinize, gereksinimlerinize ve özelliklerinize uygun hale gelmesini sağlıyoruz.
• Yeniden Düzenleme: Mevcut tasarımlarınızı, ihtiyaçlarınızı doğrultusunda eksik yönlerini ve tasarımsal hatalarını düzelterek, sizlerin kullanımı için hazır hale getiriyoruz.
• Tedarikçi-Alıcı Eşleştirme: Sizin için, askeri teknik tekstil ürünleri üreten, deneyimli, profesyonel ve güvenilir büyük üreticiler ile irtibata geçiyoruz. Bu sayede, sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri temin ediyoruz. Ayrıca, üreticiler ile alıcılar arasındaki iletişimi, sözleşmeyi, ödeme koşullarını ve lojistiği de sizin için yönetiyoruz.
Tüm bu hizmetlerimizin yanı sıra yerli ve yabancı piyasada bulunan pek çok farklı ürünün kendi ürünlerimiz veya diğer ürünler ile uyumluluklarını ve kullanılabilirliklerini sizler için raporluyoruz. Bu sayede sizlerin kullanılamayacak ürün temini yapılmamasını sağlayarak veya iptal/iade gibi uzun lojistik problemlerin önüne geçerek bütçenize katkı sunuyoruz.
Boran Çeri olarak “Askeri Teknik Tekstil Ürünleri” noktasında kapsamlı hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın